+372 55 60 1800 info@hooldusproff.ee

Lumekoristus

Lumi laiutab? Purikad kasvavad? Katus kukub?

Hooldusproffi kogenud ja oskusliku meeskonnaga eemaldame lume ja jää nii katuselt, terrassilt, rõdult kui ka hoovist. Veame ära nii enda kui teiste poolt kokku kuhjatud lumehunnikud. Loomulikult tagame lumekoristuse ajal ohutuse nii kõnni- kui autoteel – piiritleme ohumaa ja paigaldame hoiatusmärgid. Kõik tööd teostame vastavalt kliendi soovidele ja kohaliku omavalitsuse poolt kehtestatud heakorra eeskirjadele. Kasutame vastavalt vajadusele nii mehitatud lumekoristust kui rasketehnikat. Meie tehtud tööde pilte näete galeriis.

Meie lumekoristusteenuste hulka kuulub:

  • lume eemaldamine lame- ja viilkatustelt
  • lume ja jää eemaldamine terrassidelt ja rõdudelt
  • jääpurikate ja jäätammi eemaldamine katuseräästalt
  • tööstus- ja laohoonete katuste puhastamine
  • lumekoristuse ajal kõnni- ja autoteel ohutuse tagamiseks ohumaa piiritlemine ja märkide paigaldus
  • lumekoristus hoovidest
  • lumekoristus rasketehnikaga
  • lume äravedu

Ärge riskige võimalike kahjudega! Lumekoormus võib kahjustada katusekonstruktsioone, sarikaid, vihmaveerenne jms. Hooldatud katusekate säilib kauem ja paremini. Katuselt kukkuv lumi ja pudenevad purikad võivad vigastada möödakäijaid, kahjustada maja lähedusse pargitud autosid, varikatuseid jms. Sulailmade tulekul võib mõni katuseosa ülekoormusele järele anda ja sisse vajuda, samas muutub sulailmadega katuse puhastamine aeganõudvamaks ja seega ka kallimaks. Kindlustus samas üldjuhul ei hüvita lume raskuse all sissekukkunud katust ning sellest tingitud kahjustusi hoonele ja selles olevale varale. Juriidilisele isikule võivad aga riiklikud järelvalveasutused määrata kuni 32 000 euro suuruse trahvi, kui on täitmata majaomaniku kohustus majakatused ja räästad lumest ja jääst puhastada.

Tellige vajalik lumekoristus juba täna! Roogime katuselt ära lume ja eemaldame räästa küljest jääpurikad.

Loomulikult ei pea piirduma ainult välise ja talvisega. Teie kodu sisemuse eest hoolitsevad aastaringselt meie puhastusteenused. Kevadel on sobiv aeg mõelda haljastuse rajamisele. Suvel tagavad Teie aia kauni välimuse ja hea tervise meie hooldustööd. Sügisel tuleme appi lehekoristusel. Lumevabal ajal aitab Teie maja katuse eluiga pikendada katusepesu.

Kliendi rahulolu on meile parim tunnustus!

Helistage või kirjutage meile ja koos leiame Teie murele parima lahenduse!