+372 55 60 1800 info@hooldusproff.ee

Hooldustööd

Muru metsistub? Võsa vohab? Katus rohetab?

Hooldusproffi kogenud ja oskusliku meeskonnaga saame Teid aidata kõikvõimalikes kinnisvara hooldustöödes muruniitmisest katusepesuni. Hoolitseme nii Teie aia, õue kui ka maja eest. Meie tehtud tööde pilte näete galeriis.

Meie hooldustööde laia valikusse kuulub:

  • muruniitmine
  • võsalõikus ja võsastunud alade puhastus 
  • hekilõikus
  • tänavakivide pesu
  • katusepesu
  • okste lõikus
  • vilja- ja ilupuude ning ilupõõsaste hoolduslõikus
 • lehtede koristamine ja utiliseerimine

Muru metsistub? Kauni muru tagab korrapärane niitmine, hästi hooldatud muru annab kogu krundile ilusa välimuse. Niidame nii koduaedu kui suuremaid haljasalasid. Muruniitmise teenust osutame nii lepinguliselt kui ühekordse teenusena. Muruniitmise hind sõltub territooriumi suurusest ning algab 14 eurost lepingulistele klientidele ja 26 eurost ühekordse teenuse puhul.

Võsa vohab? Puhastame Teie aia võsast ning pügame kauniks hekid. Lõikame ka viljapuid ning ilupõõsaid ja -puid. Vajadusel võtame maha ohtlikud puud või liigsed oksad. Juurime välja kännud ning teeme muud vajalikud ettevalmistused haljastuse rajamiseks. Ka sügisese lehekoristuse võite jätta meie hooleks.

Katus rohetab? Siis on viimane aeg tegutsema asuda! Sambla juured tungivad katusekivi materjali sisse ning murendavad ja lõhuvad seda. Sügisel kogub sammal endasse niiskust, mis talvel jäätudes paisub ning tekitab katusekividesse praod. Mida kauem oodata, seda suuremad on kahjustused. Katusepesu peatab sambla katusekive lõhkuva toime, pikendab sellega katuse eluiga ning värskendab ka maja välisilmet. Sisuliselt sama toimub ka tänavakividega. Kiviteede ja sillutatud alade kauni välimuse säilitamiseks soovitame koos katusepesuga või eraldi tellida ka tänavakivide pesu.

Ühtlane muru, pügatud hekid, hästi kandvad viljapuud, vastupidav katus, sile õu ja kaunid kiviteed – kõik selleks, et nii silm kui hing saaks aias hästi puhata. Loomulikult ei pea piirduma ainult välisega – Teie kodu sisemuse eest hoolitsevad meie puhastusteenused.

Kliendi rahulolu on meile parim tunnustus!
Helistage või kirjutage meile ja koos leiame Teie murele parima lahenduse!